Інструкція з експлуатації (датчик PH)

Датчик PH

інструкція експлуатації

 

параметри датчика:

Діапазон вимірювань: не вужче 0-10 рН;

точність вимірювань: не гірше  5%;

 

Робота з датчиком

  1. Перед початком роботи потрібно відкрити повітряний клапан поворотом кільця до моменту вирівняння отвору в кільці з отвором в самому датчику та утримувати датчик у вертикальному положенні.
  2. Підключіть датчик до відповідного входу на вимірювальному приладі.
  3. Ніколи не опускайте прилад безпосередньо в ємність з розчином. Спочатку відберіть з ємності потрібну кількість розчину, наприклад, за допомогою одноразового шприца і відібрану пробу помістіть в чистий стакан. Потім в стакан опустіть електрод pH-метра, легенько перемішайте і залиште на 20 секунд. Увімкніть вимірювання рН метра. Коли показання pH-метра перестануть змінюватися, можна зчитувати показання значення pH.
  4. Після вимірювання обполосніть pH-метр в окремому стаканчику з дистильованою водою від залишків розчину і поставте на зберігання в ковпачок для зберігання, що наповнений буферним розчином з рН рівним 4 та закрити повітряний клапан.

ВАЖЛИВО !: Значні відхилення у вимірі рівня рН або нестабільність показань можуть бути через неправильність калібрування, пошкодженого чи сухого електрода.

ВАЖЛИВО !: Буферні розчини псуються під дією повітря, тому їх слід зберігати в герметичних ємностях. Використані розчини необхідно утилізувати, а не повертати назад в ємність для зберігання, так як це може призвести до забруднень. Для отримання найкращих результатів для калібрування слід використовувати свіжий буферний розчин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *